Kariera

Dołącz do nas jako Specjalista ds. nieruchomości

Twój zakres obowiązków:

Dołącz do zespołu profesjonalistów i współtwórz z nami rzetelną markę PREMIUM na warszawskim rynku nieruchomości.

Będziesz do nas świetnie pasował/a, jeśli cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej, masz doświadczenie w sprzedaży nieruchomości oraz potrafisz budować znakomite relacje z Klientami.

Do Twoich obowiązków będzie należało pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży. Przygotowywanie ofert handlowych i koordynacja działań marketingowych. Kompleksowa obsługa klienta w procesie sprzedaży oraz zakupu nieruchomości Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.

Współpraca z notariuszami i innymi Partnerami Biura.

Nasze wymagania:

To oferujemy:

Benefity:

O nas:

Specjalizujemy się w realizacji transakcji z segmentu premium na warszawskim rynku nieruchomości. Jako butikowe biuro nieruchomości z założenia gwarantujemy jakość usług na poziomie Concierge. Dbamy o to, by każdy z naszych Doradców świetnie znał każdą nieruchomość ze swojego portfela, co pozwala nam na finalizowanie transakcji w krótkim horyzoncie czasowym.

Zapraszamy Cię do współtworzenia biura nieruchomości, którego filarami są profesjonalizm, kompetencje i działanie zgodnie z interesem naszych Klientów.

Te filary to kluczowe składniki DNA naszej marki.