Finansowanie

W Oskiera Nieruchomości wiemy, że wybór odpowiedniej nieruchomości to często konieczność podjęcia szybkich decyzji. Zabezpieczając zarówno interesy Strony Kupującej i Sprzedającej, finansowanie zakupu zlecamy najlepszym Specjalistom na rynku.

Współpracujemy z Trinity Finance Grupy ANG S.A, dzięki temu możemy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzać Klientów przez proces pozyskania finansowania na zakup nieruchomości.

Trinity Finance Grupy ANG S.A. posiada wieloletnie doświadczenie w finansowaniu nieruchomości. oferując wsparcie czy to w kwestii zakupu nieruchomości poprzez kredyt hipoteczny, kredyt firmowy lub pożyczkę hipoteczną na posiadaną nieruchomość. Dzięki naszym Ekspertom Finansowym, cały proces przebiega szybko i sprawnie, od momentu oceny zdolności kredytowej aż po uruchomienie środków na koncie. Dodatkowo, całość jest wykonywana bezpłatnie, z transparentnym modelem wyboru banku, który finalnie udziela finansowania. Nasi eksperci pomagają również w finansach osobistych, konsolidacjach oraz kredytach firmowych.