Jak działamy

Cztery etapy. Jeden cel. Skuteczna sprzedaż

W celu zapewnienia skutecznej i szybkiej sprzedaży Państwa nieruchomości kluczowym jest jej właściwe wypromowanie w gąszczu innych ofert na rynku. Najważniejsze kwestie w tym procesie to:
Analiza nieruchomości - przeprowadzamy pogłębiony wywiad z Klientem, mający na celu poznanie wszystkich zalet i wad nieruchomości,
Profesjonalna sesja fotograficzna + Home Staging - odpowiednio dopracowujemy wystrój wnętrz nieruchomości wykonując wysokiej jakości zdjęcia. Dbamy o detale, które robią różnicę, jednocześnie nie przekłamując prawdziwego charakteru nieruchomości.
Budowa pozytywnego wizerunku nieruchomości – tworzymy wyjątkowy wizerunek nieruchomości oraz przygotowujemy atrakcyjnie skonstruowaną ofertę sprzedażową,
Skuteczny marketing nieruchomości – dbamy o skuteczny marketing nieruchomości, zarówno poza rynkiem (oferty off market – dostępne tylko dla Klientów biur nieruchomości), jak również na największych portalach branżowych.

Umowa na wyłączność

Umowa pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości na wyłączność nie jest czymś, czego należy się obawiać. Wręcz przeciwnie – w przypadku nieruchomości premium to jedno z najlepszych możliwych rozwiązań. Zdobędziemy odpowiedniego kupca lub najemcę, zajmiemy się protokołami zdawczo-odbiorczymi oraz na bieżąco pomożemy we wszelkich kwestiach.

Co oferujemy w ramach współpracy na wyłączność?

SKUTECZNY MARKETING NIERUCHOMOŚCI

Zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową wraz z jej stylizacją. Wizerunek nieruchomości zyskuje dzięki temu na ekskluzywności. Oferta nie krąży w Internecie z różnymi zdjęciami i cenami, które wprowadzają w błąd potencjalnego kupca.

WSPÓŁPRACA

Podpisując umowę na wyłączność z Oskiera Nieruchomości – biurem nieruchomości opierającym swoją działalność na współpracy z innymi agencjami, Państwa oferta trafi do Klientów wszystkich współpracujących biur pośrednictwa, oraz do informatycznych systemów między agencyjnych wymiany ofert, takich jak MLS.

ODPOWIEDNI BUDŻET NA MARKETING

Pracując jako wyłączny partner, nasze Biuro nieruchomości może pozwolić sobie na wyższe inwestycje w marketing oferty. Dbamy o to, by oferty nie znikały z pierwszych stron portali, z którymi współpracujemy. Dzięki naszemu doświadczeniu opis i struktura ogłoszenia jest spójna i potrafi korzystnie wpłynąć na zainteresowanie potencjalnego nabywcy.

EKSKLUZYWNOŚĆ

Oferty wyłączne trafiają na wyróżnione miejsce naszej strony internetowej. Dzięki wysyłce newslettera kierowanego do wybranych, najlepszych Klientów i innych agencji nieruchomości zwiększamy szansę na szybkie sfinalizowanie transakcji.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Podpisywanie wielu różnych umów o charakterze otwartym powoduje, iż Klienci nie pamiętają z iloma agencjami tak naprawdę współpracują. Umowa na wyłączność pozwala na komfort i oszczędność czasu oraz energii. Co najważniejsze cały ciężar kontaktu z potencjalnymi Klientami i innymi agencjami spoczywa od teraz na Pośredniku, który jest swoistym buforem bezpieczeństwa dla sprzedającego.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
26 7
Niepoprawny wynik